publicistická a přednášková činnost

Publicistická a přednášková činnost v oboru homeopatie – MUDr. Tomáš Karhan

Kniha Homeopatie a děti vydala Grada 2011, Praha. Kniha je k dostání přímo v naší ordinaci, u dobrých knihkupců. ti ji mohou snadno objednat nejdéle do týdne. Nebo přes internet v nakladatelství.

Autor kapitoly Homeopatický portrét Huga Haase v úspěšném životopise slavného herce Život je pes Jolany Matějkové.

Kniha Alternativní léčení astmatu – homeopatický přístup.

Řada textů, účast v televizních  a rozhlasových pořadech s tématikou homeopatie a alternativní medicíny v pediatrii vůbec ).
Publicistická činnost v odborném časopise Homeopatické listy ( stovky textů publicistických , odborných, rozhovorů, komentářů . ( jako šéfredaktor HL).
Účast na 23 dílném live pořadu- seriálu o kojencích  na TV Prima v letech 1998-2002.

Televizní diskuze s ministryní zdravotnictví  MUDr. M. Součkovou před vstupem do EU na ČT 1 (pořad U nás v Evropě),

Dobré ráno s ČT 1, Snídaně s Novou (5x), TV Metropol 9 dílný seriál.  Řada pořadů ve vysílání ČRo 1,ČRo 2, Regina, Rádio Česko, Frekvence 1.

Polemika v MF Dnes s odpůrcem homeopatie anatomem  Heřtem v MF Dnes

Texty v denících MF Dnes, Lidové noviny, Právo, Deník,  v měsíčnících Vox pediatriae, Zdraví, Maminka, Chvilka pro tebe, Aperio, Regenerace a dalších.  Texty pro web AZ rodina.

Odborné přednášky pro ČLHS (Kroměřížské kurzy), Akupunkturní společnost ČLS JEP, Homeopatickou fakultu s klinikou, Společnost Uroboros , Společnost sester ČLS JEP, Homeopatickou lékařskou asociaci. Přednášky pro konference v Sedmihorkách. Popularizační přednášky pro různá občanská sdružení.
Homeopatická kapitola v knize J. Matějkové  Život je pes o Hugo Haasovi (nakl. XYZ , Praha 2005). Homeopatické kapitoly v knize Alternativní léčení astmatu.

Lektor Školy ČLHS od r. 2000 do r. 2008

Lektor Homeopatické akademie pro pokročilé homeopaty od r. 2011.